Květináče

Piatnik Květináče
249,00

Piatnik Květináče

Složte všech 1 000 dílků puzzle a vytvořte krásný obraz. Obraz s motivem koláže s různými květináči. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Zdobíme květináče
84,00

Zdobíme květináče

Autorka předkládá zajímavé nápady, jak si ozdobit nádoby na pokojové květiny, např. mramorování, malba barvami na sklo, obal na květináč z plsti a twist artu, vánoční zdobení květináče, papiermaché na květináči, s krakelováním, s découpage, proutěný obal na květináč z pediku, z lýka, drátovaný obal a mnoho dalších.

Protimrazová ochrana pro květináče
449,00

Protimrazová ochrana pro květináče

Protimrazová ochrana pro květináče Chrání květináče před mrazem Na podzim začíná pro mnoho květináčů nebezpečná doba, vždyť mráz a zima mohou způsobit nenapravitelné škody. Tato protimrazová ochrana v podobě termomanžety nabízí ochranu pro květináče před chladem, větrem, deštěm a vysoušením. Manžeta se díky suchému zipu snadno upevňuje, nahoře se uzavře pomocí stahovací šňůrky s brzdičkou. Barva: Hnědá Materiál: 100 % polypropylen Rozměry: Délka cca 2,1 m Šířka cca 80 cm Průměr dna cca 65 cm Upozornění: Bez ochranné textilie pro rostliny Chrání před chladem, větrem, deštěm a…

Rohový stojan na květináče
739,00

Rohový stojan na květináče

Rohový stojan na květináče se 3 patry v různých výškách, na kterých rostliny krásně vyniknou. Hodí se ven i dovnitř. Z odolného plastu. Snadná montáž. Max. hloubka je 40 cm, výška 48 cm.

Závěsné květináče kompletní
110,00

Závěsné květináče kompletní

Došlo vám místo na parapetech a policích? Nemuíste věšet hlavu. Vašim rostlinám se bude perfektně dařit i zavěšeným v prostoru. Sada tří závěsných plastových květináčů o průměru cca 18 cm vám problém s nedostatkem prostoru vyřeší jedna radost. Květináče jsou lehoučské a jejich zavěšení je naprosto jednoduché. Stačí mít k dispozici vhodný háček. Sada 3 plastových závěsných květináčů. Květináče jsou příjemně lehké a jejich zavěšení je naprosto jednoduché. Průměr květináče cca 18 cm.

Květináče Schody, poškozená krabice
399,00

Květináče Schody, poškozená krabice

Originální nástěnná ozdoba, která vypadá podle výběru rostlin vždy jinak. Možno použít i umělé květiny a rostliny. Vhodná na terasu a balkón. Vyrobeno z kovu v patinované hnědé barvě, 4 odnímatelné květináče z kovu, 4 háčky na dekorace, 2 očka na zavěšení, bez montážního materiálu. Celkové rozměry Š x H: 41,5 x 44 cm, květináč Ø 8 cm, výška 7 cm Zboží má poškozený obal.