Kvetináča

Piatnik Květináče
249,00

Piatnik Květináče

Složte všech 1 000 dílků puzzle a vytvořte krásný obraz. Obraz s motivem koláže s různými květináči. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Zdobíme květináče
84,00

Zdobíme květináče

Autorka předkládá zajímavé nápady, jak si ozdobit nádoby na pokojové květiny, např. mramorování, malba barvami na sklo, obal na květináč z plsti a twist artu, vánoční zdobení květináče, papiermaché na květináči, s krakelováním, s découpage, proutěný obal na květináč z pediku, z lýka, drátovaný obal a mnoho dalších.

Obal na květináč, světlý
420,00

Obal na květináč, světlý

Obal na květináče ve světlém - přírodním odstínu. Konstrukce obalu na květináče je kovová, ploch tvoří výplet z listů vodního hyacintu. Prohlédněte si i další doplňky za skvělé ceny do vašeho domova.

Květináč, vodní hyacint
250,00

Květináč, vodní hyacint

Květináče z přírodního materiálu. Konstrukce květináčů čtvercového půdorysu je kovová. Květináče mají mírně konický tvar. Povrch je výsledkem ruční práce - tvoří jej výplet z listů vodního hyacintu. Vnitřní plocha květináče je tvořena fólií.

Květináč, vodní hyacint
360,00

Květináč, vodní hyacint

Exotický květináč do vašeho bytu či zimní zahrady s kovovou konstrukcí a ručním výpletem z listů vodního hyacintu v přírodním světle hnědém odstínu. Květináče vám dodáme se zinkovou vložkou v černé barvě.

Ratanový obal na květináč, 26 cm
129,00

Ratanový obal na květináč, 26 cm

Vyzdobte si svůj interiér tímto krásným přírodním obalem na květináč v moderním ratanu. Obal má uvnitř PVC vložku, aby neprotekla voda při zalévání. Výška obalu včetně uch je 26 cm.

Kaemingk Květináč, terakota - šedý
299,00

Kaemingk Květináč, terakota - šedý

Ručně vyrobený květináč s děrovanou strukturou. Krásný doplněk do vašeho interiéru, který zaujme i bez květin. Terakotový materiál v neutrální šedé barvě svými vlastnostmi překvapí a díky tomu je možností použití opravdu mnoho. Oživí váš obývací pokoj i přilehlé místnosti.

Podobná témata