Mého srdce

Báseň mého srdce
239,00

Báseň mého srdce

Kniha obsahuje faksimilované vydání devadesáti osmi rukopisných básní současných českých básníků spolu s přepisy autografů a většinou také s autorskými komentáři, vyznáními či krédy jednotlivých spisovatelů.

Polštář Srdce Tlukot mého srdce
466,90

Polštář Srdce Tlukot mého srdce

Jsem jen tvůj, vždy na to pamatuj.. 40x33 cm polštář, krásně měkkoučký, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní. Při navrhování doporučujeme motiv roztáhnout maximálně po přerušovanou čáru, v opačném případě může dojít k zašití části motivu nebo textu.

Medailonek srdce Tlukot mého srdce
198,00

Medailonek srdce Tlukot mého srdce

Jsem jen tvůj, vždy na to pamatuj.. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také jemný řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem.

Rohožka Tlukot mého srdce
680,00

Rohožka Tlukot mého srdce

Jsem jen tvůj, vždy na to pamatuj.. Velká dekorační rohožka ve dvou možných velikostech. Vhodná pro originální přivítání vašich přátel nebo jako mapavedoucí k pokladu. Materiál: 100% nylon, spodní část je z černé gumy.

Medaile Tlukot mého srdce
132,00

Medaile Tlukot mého srdce

Jsem jen tvůj, vždy na to pamatuj.. Kovová medaile o celkovém průměru 70mm ve třech základních barvách. Zlaté, stříbrné a bronzové. Dodáváme s originální textilní stuhou v trikolóře, ukončenou kovovým háčkem pro uchycení.

Placka Tlukot mého srdce
44,00

Placka Tlukot mého srdce

Jsem jen tvůj, vždy na to pamatuj.. Placky je možno vyrobit ve třech velikostech. Zadní strana odznaku disponuje špendlíkem, díky kterému placka snadno přichytí k jakémukol materiálu. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze.

Kluk mého srdce (978-80-7544-168-3)
281,00

Kluk mého srdce (978-80-7544-168-3)

Kniha – autor Huntley Fitzpatricková, 420 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Tim Mason je kluk, na kterého se můžete spolehnout, když budete potřebovat najít otevřený bar, když budete sjíždět schody na lyžích nebo když budete chtít jezdit na motorce po školních chodbách. Alice Garretová je… no určitě to není vhodná holka na nezávazné rande, zvlášť když kolem sebe má smečku ochranitelských bratrů. A i ona tuší, že Tim není zrovna vhodná volba. Nicméně někdy volbu nemůžeme příliš ovlivnit. Nádherný román o selhání, o zklamání i o rozhodnutí, zda zkusit vše ještě jednou riskovat.

Podobná témata