Mintex

Miktek HM4
2 090,00

Miktek HM4

Sluchátkový zesilovač Miktek HM4 je zesilovač pro čtyři páry sluchátek, jejichž úroveň si můžete nastavit na předním panelu. To je vhodné řešení do studia nebo pro živý monitoring, kdy si každý hudebník může individuálně nastavit hlasitost podkladu bez nutnosti komunikace se zvukařem. Vstupní signál lze pomocí přepínače převést na Mono.

ANKA Maintenance Large Breed 10kg
654,01

ANKA Maintenance Large Breed 10kg

Popis: ANKA Maintenance Large Breed 10kgANKA Maintenance Large Breed 10kg je kompletní a plnohodnotné krmivo pro dospělé psy velkých plemen.Podrobnosti: ANKA Maintenance Large Breed 10kgANKA Maintenance Large Breed 10kg je vysoce kvalitní kanadské krmivo ANKA pro dopělé psy velkých plemen. Vysoký obsah všech důležitých složek Anka Maintenance Large Breed přináší kompletní výživu v menších porcích - čímž se zmenšuje i objem stolice a následného úklidu. Obsahuje nejkvalitnější drůbeží maso, tuk, obilniny, pří

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo 250ml
529,00

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo 250ml

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo S pantovanou látkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", která obnovuje, posiluje a hydratuje vlasy a dodává vlasům přirozený lesk a maximální rekonstrukci. Vhodný pro všechny typy vlasů.