Mléko 200ml

Konopné mléko 5% 200ml
159,00

Konopné mléko 5% 200ml

Konopné mléko 5% 200ml Jemné, výživné, příjemně parfemované mléko s 5% konopného oleje, D-panthenolem, bambuckým málsem a vitaminem E. Mléko se snadno roztírá, má příjemnou svěží vůni a zklidňující účinek na kůži. Zanechává přitom pokožku hydratovanou, hladší a svěží. Nezanechává pocit mastnoty či lepivosti. Dermatologicky testováno.

Matuzalem tělové mléko 200ml
890,00

Matuzalem tělové mléko 200ml

Matuzalem Tělové mléko je kosmetický přípravek s vysokým obsahem přírodních antioxidantů - flavonoidů, které chrání pokožku před negativním působením volných radikálů. Jedinečný patentovaný komplex Matuzalem, nazývaný "Molekula života", obsahuje nejúčinnější extrakty z čajovníku doplněné koenzymem Q10, olivovým a makadamiovým olejem, které společně při pravidelném používání: - chrání pokožku a zpomalují její stárnutí, - předcházejí poškození kolagenových a elastinových vláken v kůži, - zabraňují ztrátám vláčnosti a pružnosti kůže, - působí proti vysychání pokožky a tvorbě vrásek. Vhodný pro…

Bübchen tělové mléko 200ml
99,00

Bübchen tělové mléko 200ml

Bübchen tělové mléko 200ml Tělové mléko s obsahem heřmánku ošetřuje, regeneruje a zklidňuje citlivou dětskou pokožku. Ihned po umytí jí navrací rovnováhu vlhkosti a mastnoty. Obsahuje slunečnicový olej a vitamín E.

Podobná témata