Nákupní

Nákupní taška
199,00

Nákupní taška

Nákupní taška je krásná, praktická a pohodlná. Je velmi trendy, a přitom tak užitečná při nejrůznějších příležitostech. Z měkkého polypropylenu. Měří cca 40x11x30 cm, včetně uch.

Nákupní vozík
599,00

Nákupní vozík

Nákupní vozík Parádní hračka pro děti, které rády nakupují a hrají si doma na nakupování. Konstrukce vozíku je kovová. Textilní a plastové doplňky. . Lehký a snadno ovladatelný.

Nákupní vozík
375,00

Nákupní vozík

Nákupní vozík je skvělá hračka na zábavu, při které může dítě svůj pokoj změnit na obchod. Prostřednictvím hry se může jednoduchým a zábavným způsobem naučit pravidla nakupování a získat přehled o hodnotě peníze. Děti milují zábavu, při které mohou napodobovat dospělé a proto je to ideální dárek pro Vaše dítě. Kromě nákupního košíku v sadě je 18 ks rekvizit, které odrážejí skutečnou realitu "supermarketu": zahrnují plastové ovoce a zeleninu, barevné obalové krabice a láhve imitující skutečné potraviny. Vozík a všechny komponenty jsou vyrobeny z kvalitního, zdravotně nezávadného plastu. …

Stob Nákupní rádce
45,00

Stob Nákupní rádce

To, jak bude vypadat váš jídelníček, kolik přijmete energie, kolik zkonzumujete tuků, cukru a soli, začíná už nákupem, naučte se tedy správně nakupovat. Nákupní rádce vás postupně provede všemi potravinovými kategoriemi. Zjistíte, co vám které potraviny přináší a jak si potravinu z dané kategorie správně vybrat.

Nákupní taška Růže
349,00

Nákupní taška Růže

Nákupní taška s potiskem růží vypadá prostě skvěle. Robustní polstrované rukojeti usnadňují nošení. Uvnitř praktická menší kapsa. Zpevněné dno. Materiál: 100 % polyester, hliník Rozměry: 42 x 43 cm