Náplní

KIDS čokoláda mléčná s náplní VIVANI 100g-BIO
56,46

KIDS čokoláda mléčná s náplní VIVANI 100g-BIO

KIDS čokoláda mléčná s náplní VIVANI 100g-BIO První dětská čokoláda v biokvalitě. Jemná mléčná čokoláda s bílou mléčnou náplní. Čokoláda je slazená přírodním třtinovým cukrem a neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor.

Přikrývka s péřovou náplní PROUŽKY 140x200 cm
1 599,00

Přikrývka s péřovou náplní PROUŽKY 140x200 cm

Prošívaná přikrývka plněná draným husím peřím, které je populární pro své jedinečné izolační vlastnosti. Peří výborně odvádí vlhkost, je velmi prodyšné, měkké, lehké a hřejivé. Precizní prošití přikrývky zamezuje přesýpání peří v přikrývce, čímž zajišťuje spolehlivou tepelnou ochranu. Náplň přikrývky obsahuje 2,3 kg ručně draného husího peří. Výrobek vyžaduje profesionální čištění (čistírna peří).

Celihope Sušenky plněné ostružinovou náplní 50g
25,00

Celihope Sušenky plněné ostružinovou náplní 50g

Sušenky plněné ostružinovou náplní, slazené kokosovým cukrem. Bez palmového tuku. Bez laktózy. Zdroj vlákniny.Složení: kukuřičná mouka, sušené datle, rostlinný tuk (bambucký, kokosový) kokosový cukr 10,6%, datlový sirup, sušené ostružiny 3,1% (ostružiny, jablečná šťáva), kakao se sníženým obsahem tuku, amarantová mouka 2,1%, rozinky, semena chia (salvia hispanica) 1,5%, sušený červený rybíz, regulator kyselosti (kyselina jablečná), sušená vejce, zahušťovadlo (guma guar), aromata, kyselina listová. Může obsahovat arašídy, skořápkové plody, sóju, semena sezamu. Obsah: 50gVyrobeno na:…

XPOSE ® Přikrývka s péřovou náplní 140x200 cm
1 599,00

XPOSE ® Přikrývka s péřovou náplní 140x200 cm

Prošívaná přikrývka plněná draným husím peřím, které je populární pro své jedinečné izolační vlastnosti. Peří výborně odvádí vlhkost, je velmi prodyšné, měkké, lehké a hřejivé. Precizní prošití přikrývky zamezuje přesýpání peří v přikrývce, čímž zajišťuje spolehlivou tepelnou ochranu. Náplň přikrývky obsahuje 2,3 kg ručně draného husího peří.   Výrobek vyžaduje profesionální čištění (čistírna peří).

XPOSE ® Polštář s péřovou náplní 70x90 cm
999,00

XPOSE ® Polštář s péřovou náplní 70x90 cm

Polštář plněný draným husím peřím, které je po generace oblíbené pro své specifické vlastnosti. Peří dobře absorbuje vlhkost, je vysoce prodyšné, lehké a hřejivé. Hmotnost náplně tohoto polštáře je 1,7 kg.   Výrobek vyžaduje profesionální čištění (čistírna peří).

CEVA FELIWAY difuzér do zásuvky s náplní 48ml
776,00

CEVA FELIWAY difuzér do zásuvky s náplní 48ml

Popis: FELIWAY difuzér do zásuvky s náplní 48mlFELIWAY difuzér do zásuvky s náplní 48ml je doplňkový sortiment pro kočky.Podrobnosti: FELIWAY difuzér do zásuvky s náplní 48mlFELIWAY difuzér do zásuvky s náplní 48ml imituje kočičí obličejový feromon, který navozuje stav bezpečí a pohody, má uklidňující až antistresový vliv. Nachází uplatnění při změně majitele, adaptaci na nové prostředí, nechtěném značkování či škrábání, při transportu, v případě nového člena rodiny, při soužití nadměrného počtu koček v jed