Na balkón…

Pohoda na balkóně (978-80-7529-043-4)
297,00

Pohoda na balkóně (978-80-7529-043-4)

Kniha – autor Mascha Schachtová, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Těší vás pestré květy, máte chuť na výtečné ovoce nebo na lahodnou zeleninu? Místo pro ně najdete všude! I na tom nejmenším balkóně nebo ve vnitrobloku! Důležitá je vlastní radost. V této knize najdete všechny základní informace, které se vám budou hodit. A také dobré tipy na biopěstování. Tak dveře dokořán, rukavice na ruce a pusťte se do zahrádkaření! Přesně podle vašeho gusta!

Zahrada na balkoně (978-80-253-2323-6)
124,00

Zahrada na balkoně (978-80-253-2323-6)

Kniha – autor Isabelle Palmer, 144 stran, česky, brožovaná s přebalem matná Na pěstování bylinek, okrasných květin, vlastní zeleniny či jahod nepotřebujete zahradu. I na malých prostorách, jakými jsou balkon nebo terasa, můžete vybudovat útulnou a krásnou zahrádku. Stačí jen vědět, jak na to. Autorka knihy se zahradničením na omezeném prostoru zabývá již řadu let. Její rady, ověřené bohatou praxí, pomohou i vám. Doporučí, jaké rostliny vybrat, v čem je pěstovat a jak se o ně starat, aby dobře prospívaly a skvěle vypadaly. Inspirují k výrobě sezonních dekorací, k přípravě výborných jídel z…

Dvojitý květináč na balkon
189,00

Dvojitý květináč na balkon

Květináč na balkon vytvoří snadno a rychle dokonalé květinové zátiší, stačí jej zavěsit na zábradlí. S praktickou drenážní trubicí a miskou, díky kterým zůstanou květiny v dobré kondici. Hodí se na zábradlí o max. tloušťce 6 cm. Objem 5,5 l. Z recyklovaného polypropylenu. Měří 36x26x25,7v cm.

Držák antén na balkon
236,00

Držák antén na balkon

Technické údajedélka od základny: 350 mmpovrchová úprava: pozinkprůměr trubky: 40 mmtyp držáku: držák s horizontálním uchycením pro internetové antény a satelitní parabolyprodejní obal: 1 ks, volnévýška: 150 mmuchycení přizpůsobeno na: balkónUniverzální držák antén Pro instalaci na balkón. Průměr trubky je 40 mm, výška 150 mm a délka od základny (zdi) je 350 mm. Držák je povrchově upraven galvanickým zinkováním.

Květináč na balkon
139,00

Květináč na balkon

Květináč na balkon vytvoří snadno a rychle dokonalé květinové zátiší, stačí jej zavěsit na zábradlí. S praktickou drenážní trubicí a miskou, díky kterým zůstanou květiny v dobré kondici. Hodí se na zábradlí o max. tloušťce 6 cm. Objem 2,1 l. Z recyklovaného polypropylenu. Měří 26x18x25,7v cm.

Zástěna na balkon Zeď
499,00

Zástěna na balkon Zeď

• Užijte si léto bez zvědavých pohledů • Integrovaná kovová očka pro upevnění • Odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům Dekorativní clona s decentním motivem zdi se přizpůsobí vašemu balkonu nebo terase. Zástěna je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Pětimetrovou dekorativní clonu lze rozřezat na požadovanou velikost. Čtyřiadvacet kovových oček umožní snadné a bezpečné upevnění. Chrání vaše soukromí a zdobí balkon. Materiál: umělá hmota PEVA, polyamid Rozměry: 500 x 85 cm

Konévka na balkon
199,00

Konévka na balkon

Konévka na balkon Pro krásně rozkvetlý balkon Díky této konévce zapomenou rostliny na balkoně na to, co je sucho. Zářivá žluť této kovové konévky Vám zalévání vždycky včas připomene. Konévka má praktické ucho k zavěšení na balkonové zábradlí a je vždy rychle po ruce. Barva: Žlutá Materiál: Pozinkovaný kov povrchově upravený práškovou barvou Rozměry: Výška cca 20 cm Šířka cca 16 cm Objem: Cca 3 l S uchem pro zavěšení na balkonové zábradlí Objem cca 3 l

Dvojitý květináč na balkon
169,00

Dvojitý květináč na balkon

Dvojitý květináč na balkon má speciálně vymyšlený tvar, takže jej jednoduše nasadíte na různá zábradlí, aniž by se květináč převrhl. Je vyrobený z pevného polypropylenu. Měří Ø 28x25v cm, maximální tloušťka zábradlí je 6 cm.

PTAČÍ KOSOKRMÍTKO NA BALKON
1 599,00

PTAČÍ KOSOKRMÍTKO NA BALKON

Stylové krmítko v moderním designu určené hlavně na balkóny, lodžie anebo kryté terasy. Vyrobeno z masivu sibiřského modřínu. Ošetřeno 2 x lazurou Remmers. Toto krmítko se Vám určitě po pár letech nerozpadne nebo neshnije.

Držák antén na balkón
189,00

Držák antén na balkón

Držák antén na balkon držák satelitních a internetových antén s horizontálním uchycením povrchová úprava - pozinkováním průměr trubky 40 mm výška 150 mm délka od základny 350 mm

Podobná témata