Opalovací máslo

Bronz opalovací máslo 200ml
131,00

Bronz opalovací máslo 200ml

SUN Bronz opalovací máslo obsahuje vzácný bio-arganový olej a betakarotenem pro intenzivní, rychlé a dlouhotrvající opálení. Zjemňující olej s vitamínem E chrání před vysoušením a stárnutím pokožky, beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky. Přípravek je voděodolný a snadno se roztírá. Je vhodný pro pokožku přivyklou slunečnímu záření, neobsahuje UV filtry.

Arganové opalovací máslo SPF10 200ml
150,00

Arganové opalovací máslo SPF10 200ml

SUN Bronz opalovací máslo obsahuje bio-arganový olej a betakaroten pro intenzivní, rychlé a dlouhotrvající opálení. Zjemňující oleje s vitamínem E chrání před vysušováním a stárnutím pokožky, beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky. Arganový olej je díky svému složení nazýván elixírem krásy a mládí. Přípravek je voděodolný, snadno se roztírá a obsahuje ochranný faktor 10.

Arganové opalovací máslo SPF20 200ml
163,00

Arganové opalovací máslo SPF20 200ml

SUN Bronz opalovací máslo obsahuje bio-arganový olej a betakaroten pro intenzivní, rychlé a dlouhotrvající opálení. Zjemňující oleje s vitamínem E chrání před vysušováním a stárnutím pokožky, beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky. Arganový olej je díky svému složení nazýván elixírem krásy a mládí. Přípravek je voděodolný, snadno se roztírá a obsahuje ochranný faktor 20.

Arganové opalovací máslo SPF6 200ml
141,00

Arganové opalovací máslo SPF6 200ml

SUN Bronz opalovací máslo obsahuje bio-arganový olej a betakaroten pro intenzivní, rychlé a dlouhotrvající opálení. Zjemňující oleje s vitamínem E chrání před vysušováním a stárnutím pokožky, beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky. Arganový olej je díky svému složení nazýván elixírem krásy a mládí. Přípravek je voděodolný, snadno se roztírá a obsahuje ochranný faktor 6.

Arganové opalovací máslo OF25 200ml
181,00

Arganové opalovací máslo OF25 200ml

Promašťující opalovací máslo s ochranným faktorem 25 obsahující vzácný bio-arganový olej a beta-karoten pro intenzivní, rychlé a dlouhotrvající opálení. Zjemňující oleje s vitamínem E chrání pokožku před vysušením a stárnutím. Beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky.Opalovací máslo je voděodolné a snado se roztírá.Vhodné i pro jemnou dětskou pokožku od 3 let.

Mrkvové opalovací máslo SPF15 150ml
272,00

Mrkvové opalovací máslo SPF15 150ml

Mrkvové opalovací máslo SPF15 pro dlouhodobé opálení s vysokým obsahem mrkvového extraktu, beta karotenu a přírodních olejů, chrání pokožku a zabraňuje jejímu stárnutí. Pro bronzové opálení bez parabenů, umělých barviv a konzervantů. Máslo je voděodolné a podporuje zlatavou barvu pokožky. Při nanesení na pokožku se mění v olej a tím se velmi snadno roztírá. SPF 15 - střední ochrana. Velikost balení je 150 ml.

Mrkvové opalovací máslo SPF6 150ml
245,00

Mrkvové opalovací máslo SPF6 150ml

BIO Vivaco je 100% přírodní mrkvové máslo pro dlouhodobé opálení s vysokým obsahem mrkvového extraktu, beta karotenu a přírodních olejů, chrání pokožku a zabraňuje jejímu stárnutí. Dopřejte své pokožce zdravé, bronzové opálení bez parabenů, umělých barviv a konzervantů. Voděodolné, podporuje zlatavou barvu pokožky. Při nanesení na pokožku se máslo mění v olej a tím se velmi snadno roztírá. SPF 6 - nízká ochrana. Velikost balení je 150 ml.

Mrkvové opalovací máslo bez UV filtrů 150ml
227,00

Mrkvové opalovací máslo bez UV filtrů 150ml

Mrkvové opalovací máslo bez UV filtrů pro urychlení opálení a zhnědnutí pokožky s vysokým obsahem mrkvového extraktu, beta karotenu a přírodních olejů, které zabraňují jejímu stárnutí. Dopřejte své pokožce bronzové opálení bez parabenů, barviv a konzervantů. Neposkytuje 100% ochranu před sluníčkem. Máslo je voděodolné, podporuje zlatavou barvu pokožky a je vhodné i do solária. Při nanesení na pokožku se mění v olej a tím se velmi snadno roztírá. Balení obsahuje 150 ml.

Podobná témata