Orion pánev

Orion Orion Pánev GRANDE 26cm
599,00

Orion Orion Pánev GRANDE 26cm

Odlévané masivní nádobí smažení s minimem tukumožnost zavěšeníOdlévané masivní nádobí s velmi kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT a profilovaným dnem, na kterém můžete smažit, dusit, opékat a zapékat s minimální potřebou tuku. Vhodné na všechny typy sporáků, nedoporučujeme mýt v myčce na nádobí.Materiál: hliník, plastové držadloRozměry: pr. 26 x v. 6 cm

Orion Pánev GRANDE 26 cm
459,00

Orion Pánev GRANDE 26 cm

Odlévaná masivní pánev má velmi kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT. Pánev má průměr 26 cm a její výška je 6 cm. Ideální na smažení s minimem tuku. Vhodná na všechny typy sporáků, včetně indukce.

Orion Pánev ANETT 26 cm
449,00

Orion Pánev ANETT 26 cm

Nerezová pánev ANNET je vyrobena z velmi kvalitní nerezové oceli. Pánev má průměr 26 cm a její výška je 6 cm. Ideální na smažení s minimem tuku. Vhodná na všechny typy sporáků, včetně indukce.

Orion Pánev GRANDE 24 cm
499,00

Orion Pánev GRANDE 24 cm

Odlévaná masivní pánev má velmi kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT. Pánev má průměr 24 cm a její výška je 5 cm. Ideální na smažení s minimem tuku. Vhodná na všechny typy sporáků, včetně indukce.

Orion Pánev GRANDE 28 cm
649,00

Orion Pánev GRANDE 28 cm

Odlévaná masivní pánev má velmi kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT. Pánev má průměr 28 cm a její výška je 6 cm. Ideální na smažení s minimem tuku. Vhodná na všechny typy sporáků, včetně indukce.

Orion Pánev palačinková GRANDE 27cm
599,00

Orion Pánev palačinková GRANDE 27cm

Pánev palačinková GRANDE je odlévaná masivní pánev se sníženým okrajem a s velmi kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Je určena pro přípravu sladkých i slaných vaječných placek atd. s minimální potřebou tuku. Materiál: hliník s vynikajícím nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT a s profilovaným dnem, plastové držadlo. Možnost zavěšení. Rozměry: průměr 27 cm, výška 1,5 cm. Vhodná na všechny typy spotřebičů včetně indukce. Doporučujeme použití kuchyňské chňapky.

Orion Pánev litinová 25 cm
549,00

Orion Pánev litinová 25 cm

Pánev z litiny vám pomůže při přípravě chutných pokrmů z masa, zeleniny, brambor. Pánev s hotovým pokrmem můžete umístit na jakékoli prkénko a rovnou na ní jídlo servírovat. Ozvláštníte tak běžné stolování a podávání pokrmů.

Orion Pánev palačinková GRANDE 27cm
599,00

Orion Pánev palačinková GRANDE 27cm

Pánev na palačinky je odlévaná masivní pánev se sníženým okrajem a s velmi kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Je určena pro přípravu sladkých i slaných vaječných placek atd. s minimální potřebou tuku. Materiál: hliník s nepřilnavým povrchem a s profilovaným dnem, plastové držadlo. Možnost zavěšení. Doporučujeme použití kuchyňské chňapky.

Pánev TALENT PRO 28 cm TEFAL ORION
999,00

Pánev TALENT PRO 28 cm TEFAL ORION

Vysoce kvalitní pánev Tefal Talent Pro je ideálním pomocníkem do kuchyně. Je opatřen 6 vrstvým nepřilnavým povrchem Titanium Pro, pevným třívrstvým dnem Induction a pohodlnou ergonomickou rukojetí s možností zavěšení. Kvalitní vnitřní nepřilnavý povrch Titanium Pro je vytužen minerálními prvky a obohacen titaniem patentovaným fúzním procesem. Vyniká zesílenou vrchní vrstvou, trojnásobnou odolností oproti základnímu typu Invissia a vysokou nepřilnavostí. Silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zajišťuje efektivní a rovnoměrný rozvod tepla po celé spodní ploše nádoby a je také odolné…

Podobná témata