Orion sáčky

Orion Igelitové sáčky do šunkovaru
39,00

Orion Igelitové sáčky do šunkovaru

Sada 10 kusů pro výrobu poctivé domácí šunky sada 10 kusůIgelitové sáčky přesně padnou do šunkovaru pro výrobu poctivé domácí šunky. Igelitové sáčky do šunkovaru dodáváme v sadě 10 kusů.Materiál: PVCRozměry: 16 x 30 cm

Orion Zásobník na sáčky s kořením
99,00

Orion Zásobník na sáčky s kořením

Plastový zásobník je perfektní na uložení koření v sáčcích. Zásobník je rozdělen na 6 přihrádek, díky tomu si koření snadno rozdělíte podle jednotlivých druhů. Koření bude přehledně srovnané a rychle vyhledáte to, které právě potřebujete. Navíc se zásobník velmi dobře udržuje. Dodáváme ve více barevných provedeních bez možnosti výběru (zelená, transparentní).

Skřipec UH na sáčky 7cm set 3 ORION
49,00

Skřipec UH na sáčky 7cm set 3 ORION

Skřipce na sáčky pevně uzavřou sáčky s potravinami, které tak nevysychají, nerozsypou se, nepřejímají aroma jiných surovin a nemůžou k nim žádní škůdci. Využijete je ale i jinde než v kuchyni. Možnost zavěšení. Materiál: plast. Rozměry: 7x3,5x2,5 cm.

Zásobník na sáčky s kořením Orion
99,00

Zásobník na sáčky s kořením Orion

Zásobník na koření uspořádá přehledné koření v papírových sáčcích. Vše tak najdete kdykoliv to jen bude třeba. O Značce: Společnost Orion byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. Snahou společnosti Orion je podporovat český trh a české výrobce kvalitních výrobků ze skla, plastu, nerezu, smaltu a dalších materiálů.

Skřipec UH na sáčky 10 cm, 3 ks ORION
59,00

Skřipec UH na sáčky 10 cm, 3 ks ORION

Skřipce na sáčky pevně uzavřou sáčky s potravinami, které tak nevysychají, nerozsypou se, nepřejímají aroma jiných surovin a nemohou k nim žádní škůdci. Využijete je ale i jinde než v kuchyni. Možnost zavěšení. Sada 3 ks. Materiál: plast. Rozměry: 10x5x3,5 cm.

Podobná témata