Orion uh

Orion UH 4
1 190,00

Orion UH 4

Praktická a funkční v ratanovém provedení Praktická plastová hnědá komoda se 4 zásuvkami se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Při výběru komody bychom měli dbát nejen na to, aby byla praktická a splňovala svoji funkci, ale i na to, jak se hodí do interiéru. Proto vám nabízíme tuto elegantní komodu, která splňuje všechny zmíněné podmínky. Komoda je vyrobena z velmi kvalitního plastu v ratanovém designu. Komodu dodáváme demontovanou, její složení však dokáže opravdu každý. Parametry: Materiál: plast Celkové rozměry: 37, 5 x 45, 5 x 90 cm Rozměry zásuvky: 18 x 33 x 43, 5 cm Objem zásuvky…

Orion UH 4
949,00

Orion UH 4

Komoda z elegantní imitace ratanu.Tmavě hnědá barva.Rozměr: 37,5x45,5x90 cm.Materiál: plast.

Orion UH 4
999,00

Orion UH 4

Praktická komoda s imitací ratanu, která najde široké uplatnění v každé domácnosti. Komoda je díky použitým materiálům lehká a dobře omyvatelná. Bílá barva. Rozměry: výška 90 cm, šířka 45,5 cm, hloubka 37,5 cm. Materiál: plast.

Orion Odpeckovač UH třešní
249,00

Orion Odpeckovač UH třešní

Nač odpeckovávat ovoce ručně – použijte přístroj k tomu určený. Odpeckovač od značky Orion ke stolu připevníme přísavkou, což zajistí bezpečnost a stabilitu. Ovoce postupně nasypeme do násypky a pružinový systém pecku odstraní. Velmi lehká konstrukce a nízká hmotnost.

Orion UH Zásobník fólie
109,00

Orion UH Zásobník fólie

Pomocník při ukládání potravin, které poté vydrží déle čerstvé snadné použitípohyblivý nůž pro pohodlné oddělení fólieZásobník na fólie Vám pomůže při ukládání potravin, které pak neosychají, můžete je uložit do chladničky nebo mrazničky. Fólii do zásobníku velmi snadno uložíte a pomocí nože oddělíte. Při práci s balením dbejte, aby byla fólie při odřezávání vždy napnutá, pak funguje pojízdný nůž nejspolehlivěji. Vhodný pro fólie o max. šířce role 31, 5 cm a max. průměru 3, 5 cm. Barva: bílá.Materiál: plastRozměry: 39 x 6 x 6 cm

Orion UH Chránič rohů nábytku
69,00

Orion UH Chránič rohů nábytku

Chránič rohů nábytku oceníte ve všech domácnostech - ostré rohy nábytku Vám nezpůsobí úraz při pohybu mezi nábytkem. Materiál: silikon. Transparentní. Rozměry: 4,5x4,5x4,5 cm, tloušťka 0,2 cm.

Podobná témata