Orion uh

Orion UH 4
1 190,00

Orion UH 4

Praktická a funkční v ratanovém provedení Praktická plastová hnědá komoda se 4 zásuvkami se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Při výběru komody bychom měli dbát nejen na to, aby byla praktická a splňovala svoji funkci, ale i na to, jak se hodí do interiéru. Proto vám nabízíme tuto elegantní komodu, která splňuje všechny zmíněné podmínky. Komoda je vyrobena z velmi kvalitního plastu v ratanovém designu. Komodu dodáváme demontovanou, její složení však dokáže opravdu každý. Parametry: Materiál: plast Celkové rozměry: 37, 5 x 45, 5 x 90 cm Rozměry zásuvky: 18 x 33 x 43, 5 cm Objem zásuvky…

Orion UH 4
999,00

Orion UH 4

Praktická komoda s imitací ratanu, která najde široké uplatnění v každé domácnosti. Komoda je díky použitým materiálům lehká a dobře omyvatelná. Bílá barva. Rozměry: výška 90 cm, šířka 45,5 cm, hloubka 37,5 cm. Materiál: plast.

Orion UH 4
949,00

Orion UH 4

Komoda z elegantní imitace ratanu.Tmavě hnědá barva.Rozměr: 37,5x45,5x90 cm.Materiál: plast.

Vykrajovač zeleniny UH ORION
49,00

Vykrajovač zeleniny UH ORION

Vykrajovač na zeleninu se Vám bude hodit při přípravě plněné zeleniny. Skvěle vykrojí středy cuket, okurků, rajčat,... Ty pak můžete naplnit pomazánkou, směsí na zapékání,... Materiál: plast. Snadná údržba. Rozměry: pr. 3 cm, d. 13 cm.

Věšák rozkládací UH ORION
39,00

Věšák rozkládací UH ORION

"Věšák je rozkládací a můžete si jeho šířku upravit podle prostoru, který máte k dispozici. 10 háčků. Hodí se do koupelny, předsíně,... Připevníte pomocí šroubků (nejsou součástí výrobku). Maximální rovnoměrné zatížení 10 kg. Materiál: plast. Barva bílá. Rozměry: šířka nastavitelná od 20 do 75 cm. Tím se úměrně snižuje výška. Při ""roztáhnutí"" věšáku na délku 40 cm a více je nutno věšák přišroubovat na třech a více místech dle uvážení a použití. Použití šroubků je závislé na zatížení věšáku a roztažení."

Dávkovač-injekce UH marinády ORION
139,00

Dávkovač-injekce UH marinády ORION

Pístový dávkovač je skvělý pro marinování - nakládání všech druhů mas, zejména větších kusů. Dutá jehla umožňuje marinování olejem včetně koření. Materiál: plast, jehla - kov. Rozměry: zásobník - objem 0,03 l, d. 14 cm, pr. 2,5 cm, jehla 8 cm.

Podobná témata