Permanentní

PILOT 100 Popisovač permanentní BL černá - neuveden
31,00

PILOT 100 Popisovač permanentní BL černá - neuveden

Píše na všechno: dřevo, kov, plast ... a všude. Jeho výhoda? Odolá všemu: vodě, světlu, chladu, teplu ... a zůstává výkonný, i když jej necháte celý den bez víčka. Jeho silnou stránkou je také design! Permanent Marker 100 s jemným kulatým hrotem je stejně výkonný jako Permanent. Šíře stopy 4,5 mm. Blistr obsahuje 1ks černá.

Permanentní avantgarda? - Surrealismus v Praze - Anja Tippnerová
282,00

Permanentní avantgarda? - Surrealismus v Praze - Anja Tippnerová

Jak vzniklo české pojetí surrealismu? Co jej ovlivnilo a čím je specifický? Již déle než sedmdesát let funguje v Praze Surrealistická skupina, jejíž umělecká díla a teoretické a politické postoje jsou dodnes považovány za zástupce klasické avantgardy a za kritické dědice jejích vymožeností. Kniha zobrazuje dějiny českého surrealismu s ohledem na literaturu, film a teorii a hledá význam z hlediska dnešního určení „avantgardy“. Také analyzuje díla a teorie známých českých surrealistů jako například J. Švankmajera, V. Effenbergera či K. Teigeho. Navíc se věnuje funkci a statusu „disidence“.

PILOT 100 Popisovač permanentní  BL modrá - neuveden
31,00

PILOT 100 Popisovač permanentní BL modrá - neuveden

Píše na všechno: dřevo, kov, plast ... a všude. Jeho výhoda? Odolá všemu: vodě, světlu, chladu, teplu ... a zůstává výkonný, i když jej necháte celý den bez víčka. Jeho silnou stránkou je také design! Permanent Marker 100 s jemným kulatým hrotem je stejně výkonný jako Permanent. Šíře stopy 4,5 mm. Blistr obsahuje 1ks modrá.