Plastu v barvě

Kancelářská židle s kolečky v bílé barvě a plastu TK2018
1 130,00

Kancelářská židle s kolečky v bílé barvě a plastu TK2018

Moderní a designová židle v plastovém provedení s bílou barvou a černými kolečky. Židle stojí na kovových nohách v černé barvě. Jde o velmi povedený kousek s vytvarovaným sedákem pro příjemně strávený čas u počítače a při dlouhé práci. Údržba tohoto materiálu je velmi jednoduchá. Dodá pokoji či pracovně šmrnc. Díky své jedinečnosti a malé hmotnosti ji můžete umístit i do jiných prostor vašeho domu nebo bytu. Kancelářská židle je nabízena i v jných barvách. Celková výška této židle je 86 cm a výška sedu je 45 cm. Maximální nosnost je 150 kg.  Dodáváno v demontu. 

Kancelářská židle s kolečky v tmavě šedé barvě a plastu TK2018
1 130,00

Kancelářská židle s kolečky v tmavě šedé barvě a plastu TK2018

Moderní a designová židle v plastovém provedení s tmavě šedou barvou a černými kolečky. Židle stojí na kovových nohách v černé barvě. Jde o velmi povedený kousek s vytvarovaným sedákem pro příjemně strávený čas u počítače a při dlouhé práci. Údržba tohoto materiálu je velmi jednoduchá. Dodá pokoji či pracovně šmrnc. Díky své jedinečnosti a malé hmotnosti ji můžete umístit i do jiných prostor vašeho domu nebo bytu. Kancelářská židle je nabízena i v jných barvách. Celková výška této židle je 86 cm a výška sedu je 45 cm. Maximální nosnost je 150 kg. Pokud vás nezaujala tato barevná kombinace v…

Konferenční stolek 100x48 cm z plastu v bílé a šedé barvě KN994
6 997,00

Konferenční stolek 100x48 cm z plastu v bílé a šedé barvě KN994

Konferenční stolek má netradiční tvar a je navržen v moderním provedení. Je vyroben z kvalitního plastu, a tak jeho údržba nebude náročná. Barevné provedení je v kombinaci bílé a šedé barvy. Barva je odolná proti poškrábání, vlhkosti i vysokým teplotám. Spodní otevřená police může posloužit jako odkládací prostor pro drobné předměty.

Podobná témata