Podstavec je 65

Přepravní vozík na nábytek
539,00

Přepravní vozík na nábytek

Ať už potřebujete čtvercový nebo obdélníkový základ, právě tento podstavec na kolečkách je možné nastavit podle potřeby – od 45 x 45 až na 65 x 65 cm. Má čtyři brzdy, takže je možné naložit nebo vyložit nábytek bez jakéhokoli pohybu podstavce. Kolečka jsou šetrná k podlaze. Nosnost až 120 kg.

Barová židle KROKUS C-631 černá/bílá
1 660,00

Barová židle KROKUS C-631 černá/bílá

Elegantní barová židle pohodlně tvarovaná, kovový podstavec je pochromovaný, čalounění je vyrobeno z ekokůže. Vrchní strana sedáku je v černé barvě, spodní strana je bílá. Nastavitelná výška. Celková výška je v rozmezí 65 - 87 cm, výška sedadla je 54 -76 cm.

Lienbacher Kované 3dílné nářadí mušle
1 390,00

Lienbacher Kované 3dílné nářadí mušle

Elegantní a praktický doplněk hodící se ke každému krbu. Lienbacher 3dílné nářadí obsahuje smetáček, lopatku, pohrabáč (škrabku) a podstavec ve tvaru mušle – vše z kované oceli. Design podtrhuje černý lak se stříbrnou patinou. Nářadí váží 5 kg a je vysoké 65 cm.

Casarredo Barová židle KROKUS C-631 černá/bílá
1 730,00

Casarredo Barová židle KROKUS C-631 černá/bílá

Elegantní polohovatelná barová židle v kombinaci černé a bílé barvy. Vhodná do moderního interiéru.  Židle je pohodlně tvarovaná a opatřená praktickou opěrkou na nohy. Máte-li prostor vybavený černým či bílým nábytkem, tento kousek do něj skvěle zapadne. Hodí se do stylového baru, kavárny, kuchyně i jídelny. Kovový podstavec je pochromovaný, čalounění je vyrobeno z ekokůže. Vrchní strana sedáku je v černé barvě, spodní strana je bílá. Nastavitelná výška. Celková výška je v rozmezí 65 - 87 cm, výška sedadla je 54 -76 cm.

Geomag Panels 192
1 890,00

Geomag Panels 192

Geomag Panels je skvělá magnetická stavebnice. Z tyčinek a kuliček v balení lze složit nejrůznější obrazce a vyplnit je barevnými panely. Nahlédněte hravou formou do světa magnetismu a fyzikálních zákonů!   • Balení obsahuje 65 tyček v barvě zelené , 50 kuliček a dále 36 trojuhelníkových výplní, 26 čtvercových výplní , 12 pětiúhelníkových a 1 podstavec čtvercový a 2 pětiúhelníkové. • Výplně jsou v barvě světle a tmavě modré a zelené. • GEOMAG řada: Panels. • Vyrobeno ve Švýcarsku.

design4life Jídelní židle-křeslo COFFE černá antik
2 522,00

design4life Jídelní židle-křeslo COFFE černá antik

Temná černá barva tkaniny čalounění křesla COFFE je velmi působivá. Čalounění pokrývá celý výrobek spolu se čtyřmi nohami, vytváří tak velmi elegantní, stylový a nadčasový nábytek. Extrémně pohodlné sedadlo a vysoké opěradlo, jejichž profil umožňuje správné postavení páteře, vytváří praktickou konstrukci. Základna je velmi stabilní, tkanina vám umožní každodenní užívání i údržbu. Rozměry: šířka 50 cm délka 65 cm výška 93 cm šířka sedáku je 38 cm délka sedáku 45 cm výška sedáku 48 cm Materiál: sedák - nábytková pěna, textilie podstavec - ocel (čalouněná) Barvy: sedák - černá základna - černá

design4life Konferenční stolek CRYSTAL II
3 155,00

design4life Konferenční stolek CRYSTAL II

Konferenční stolek CRYSTAL v moderním designu. Stolek disponuje nezvyklou odkládací plochou s praktickou poličkou. Stolek je vyrobený z bezpečnostního tvrzeného skla. Kvalitní sklo a zaoblené hrany zajišťují bezpečnost. Podnož je vyrobena z pozinkované oceli. Luxusní, výjimečný, nadčasový. Stolek najde využití jak v domácnostech, tak i v kancelářích či komerčních prostorách. V naší nabídce naleznete další produkty z řady CRYSTAL. Rozměry: výška - 65 cm šířka - 41 cm hloubka - 40 cm Materiál: bezpečnostní tvrzené sklo - síla 10 mm podstavec - pozinková ocel  Barva: sklo    

Multifunkční dětská věž LUCIE
9 899,00

Multifunkční dětská věž LUCIE

Poslední kusy skladem. Víceúčelová dětská věž pro Vaše děti, kteří tuto sestavu ocení. Domeček se stříškou, skluzavkou, šplhacím lanem, pískovištěm a dvěma houpačkami. Borovicové dřevo, ošetřené zelenou tlakovou impregnací proti nepříznivým vlivům počasí a stárnutí, může být nedokonale začištěné díky strojovému opracování (nebrání však plnohodnotnému využití). Pokud bude dřevo vystavené nějaký čas povětrnostním vlivům, zelené zabarvení zcela zmizí a dřevo získá šedou patinu. Domečky a hřiště doporučujeme natřít oblíbenou barvou Vašeho dítěte. Tloušťka stojných hranolů je 65 x 65 mm.…

Podobná témata