Podstavec typu

Casarredo Jídelní židle MORIS růžová/buk
990,00

Casarredo Jídelní židle MORIS růžová/buk

Velmi moderní, elegantní židle v retro stylu s ergonomickým tvarem. Podstavec je ze dřeva v barvě buk, sedák je z plastu PP ( zkratka PP - je plast, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný ). Barevné provedení - růžová. Židle se hodí ke stolům, které najdete v naší uvedené nabídce.

design4life Elegantní barová židlička SETTE otočná, fialová-chrom
2 522,00

design4life Elegantní barová židlička SETTE otočná, fialová-chrom

Objevte jedinečný luxus díky barové židlličce SETTE. Unikátní a univerzální design, oblečený v jemné a na dotek měkké látkce sametového typu v hlubokém odstínu fialové. Její charakteristické rysy jsou styl a elegance. Výrazná moderní fialová barva dokonale doplňuje chromovaný podstavec s možností výškového nastavení, vybavený praktickou opěrkou nohou. Židlička je perfektním doplňkem stylů glamour.  Rozměry: šířka 52 cm délka 45 cm výška sedadla (min-max) 64-84 cm výška opěradla 25 povrch sedadla 35x35 cm průměr podstavce 40 cm Materiál: podstavec, podnožka, rám - chromovaná ocel sedátko -…

Casarredo Jídelní židle KRIS světle šedá/dub
1 860,00

Casarredo Jídelní židle KRIS světle šedá/dub

Velmi moderní, elegantní židle v retro stylu s ergonomickým tvarem. Podstavec je ze dřeva v barvě dub, opěradlo je z plastu PP ( zkratka PP - je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům ). Čalounění sedáku je potaženo ekokůží v barevném provedení - světle šedá. Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce.

Casarredo Jídelní židle EGO bílá/dub
1 560,00

Casarredo Jídelní židle EGO bílá/dub

Velmi moderní, elegantní židle v retro stylu s skořepinovým tvarem. Podstavec je z kovu v barvě dub, opěradlo je z plastu PP v bílé barvě ( zkratka PP - je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům ). Židle se hodí ke stolům, které najdete v naší uvedené nabídce.

Casarredo Jídelní židle ERIC šedá
1 480,00

Casarredo Jídelní židle ERIC šedá

Velmi moderní, elegantní židle v retro stylu s ergonomickým tvarem. Podstavec je ze dřeva v barvě buk, opěradlo je z plastu PP ( tento plast je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům ). Čalounění sedáku je potaženo ekokůží v barevném provedení - šedá. Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce.

Casarredo Jídelní židle EGO modrá/dub
1 560,00

Casarredo Jídelní židle EGO modrá/dub

Velmi moderní, elegantní židle v retro stylu s skořepinovým tvarem. Podstavec je z kovu v barvě dub, opěradlo je z plastu PP v modré barvě ( zkratka PP - je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům ). Židle se hodí ke stolům, které najdete v naší uvedené nabídce.

Casarredo Jídelní židle KRIS bílá/dub
1 860,00

Casarredo Jídelní židle KRIS bílá/dub

Velmi moderní, elegantní židle v retro stylu s ergonomickým tvarem. Podstavec je ze dřeva v barvě dub, opěradlo je z plastu PP ( zkratka PP - je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům ). Čalounění sedáku je potaženo ekokůží v barevném provedení - bílá. Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce.

Casarredo Jídelní židle KRIS modrá/buk
1 100,00

Casarredo Jídelní židle KRIS modrá/buk

Velmi moderní, elegantní židle v retro stylu s ergonomickým tvarem. Podstavec je ze dřeva v barvě buk, opěradlo je z plastu PP ( zkratka PP - je plast, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. ). Čalounění sedáku je potaženo ekokůží v barevném provedení - modrá. Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce.

Dvojitá LED hůl Canestrong
470,00

Dvojitá LED hůl Canestrong

Je velmi lehká, ale velmi stabilní a odolná v čase.Má 2 rukojeti a podstavec na nohu, nabízejíc optimální stabilitu.LED používá 2 baterie typu CR2032, zahrnuté.Ergonomické rukojeti o délke 12 cm.Spodní rukojeť je odnímatelná a lze jej nastavit v požadované pozici.Průměr tyče: 2 cm.Je skládací.Rozměry skládaného výrobku: 36x18xH7 cm.Výška je nastavitelná od 95 cm do 102 cm.Obrázek je pouze ilustrativní, avizovaný výrobek je 1 hůl v uvedených rozměrech.

Casarredo Jídelní židle ERIC bílá
1 480,00

Casarredo Jídelní židle ERIC bílá

Velmi moderní, elegantní židle v retro stylu s ergonomickým tvarem. Podstavec je ze dřeva v barvě buk, opěradlo je z plastu PP ( tento plast je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům ). Čalounění sedáku je potaženo ekokůží v barevném provedení - bílá. Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce.

Podobná témata