Svůj zrak

Oční cviky: Zlepšete svuj zrak (978-80-8100-205-2)
187,00

Oční cviky: Zlepšete svuj zrak (978-80-8100-205-2)

Kniha – autor Anne L. Biwerová, 184 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Tato knížka se komplexně zabývá našima očima a zrakem. Autorka vysvětluje, jak oko funguje, k jakým poruchám a onemocněním očí může dojít, a uvádí přehled možných terapií a léčebných prostředků. Zároveň poskytuje rady, tipy a cviky na posilování zraku a preventivní péči o oči. Zajímavá je i interpretace různých podob a tvarů oka (včetně obočí a řas) z hlediska lidského charakteru a psychiky.

Oční cviky - Zlepšete svuj zrak - Anne L. Biwerová
166,00

Oční cviky - Zlepšete svuj zrak - Anne L. Biwerová

Tato knížka se komplexně zabývá našima očima a zrakem. Autorka vysvětluje, jak oko funguje, k jakým poruchám a onemocněním očí může dojít, a uvádí přehled možných terapií a léčebných prostředků. Zároveň poskytuje rady, tipy a cviky na posilování zraku a preventivní péči o oči. Zajímavá je i interpretace různých podob a tvarů oka (včetně obočí a řas) z hlediska lidského charakteru a psychiky.

Oční jóga - Snižte oční únavu a zlepšete svůj zrak! - Pénichot Alain
201,00

Oční jóga - Snižte oční únavu a zlepšete svůj zrak! - Pénichot Alain

Sestavy cvičení k udržení perfektního zraku“ Zrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy. Rychle se unavují, postupně degenerují a my trpíme poruchami zraku. Oční jóga představuje nenáročný způsob, jak se potížím se zrakem ubránit. Tato kniha srozumitelně vysvětluje její přínosy a nabízí funkční sestavy cvičení, které zaberou jen pár minut denně. Díky tomu z nich lehce uděláte součást každodenní rutiny, udržíte si ostré vidění a ochráníte své oči před nechtěnými změnami.

Oční jóga: Snižte oční únavu a zlepšete svůj zrak! (978-80-264-2714-8)
258,00

Oční jóga: Snižte oční únavu a zlepšete svůj zrak! (978-80-264-2714-8)

Kniha - autor Alain Pénichot, 80 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Zrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy. Rychle se unavují, postupně degenerují a my trpíme poruchami zraku. Oční jóga představuje nenáročný způsob, jak se potížím se zrakem ubránit. Tato kniha srozumitelně vysvětluje její přínosy a nabízí funkční sestavy cvičení, které zaberou jen pár minut denně. Díky tomu z nich lehce uděláte součást každodenní rutiny, udržíte si ostré vidění a ochráníte své oči před nechtěnými změnami.

Podobná témata