Talíř ovoce

PASABAHCE Talíř oválný AURORA 25 x 19 cm
113,00

PASABAHCE Talíř oválný AURORA 25 x 19 cm

Talíř oválný AURORA o rozměrech 25 x 19 cm je určený k servírování zákusků, obložených chlebíčků, ovoce a dalších pochutin. Vyrobeno z kvalitního čirého skla.; Materiál: SkloBarva: ČiráMyčka: AnoDélka (cm): 25Šířka

BIOBU Talíř střední 23cm - černý
209,00

BIOBU Talíř střední 23cm - černý

BIOBU Talíř střední 23cm - černý - Ekologický talíř je vyroben ze zbytků bambusu. Je ideální pro servírování hlavních jídel, větších porcí ovoce či zeleniny aj. Díky netoxickému a přírodnímu složení je vhodný jak pro děti, tak i dospělé. Je velmi pevný, opakovaně použitelný, neobsahuje škodliviny, BPA, ropu ani chemické látky.

BIOBU Talíř střední 23cm - šedý
209,00

BIOBU Talíř střední 23cm - šedý

BIOBU Talíř střední 23cm - šedý - Ekologický talíř je vyroben ze zbytků bambusu. Je ideální pro servírování hlavních jídel, větších porcí ovoce či zeleniny aj. Díky netoxickému a přírodnímu složení je vhodný jak pro děti, tak i dospělé. Je velmi pevný, opakovaně použitelný, neobsahuje škodliviny, BPA, ropu ani chemické látky.

BIOBU Talíř střední 23cm - žlutý
209,00

BIOBU Talíř střední 23cm - žlutý

BIOBU Talíř střední 23cm - žlutý - Ekologický talíř je vyroben ze zbytků bambusu. Je ideální pro servírování hlavních jídel, větších porcí ovoce či zeleniny aj. Díky netoxickému a přírodnímu složení je vhodný jak pro děti, tak i dospělé. Je velmi pevný, opakovaně použitelný, neobsahuje škodliviny, BPA, ropu ani chemické látky.

Podobná témata