Tampony

Organyc Tampony SUPER 16ks
125,00

Organyc Tampony SUPER 16ks

Organyc Tampony SUPER 16ks - Organyc je první ženská hygienická řada vyrobená ze 100% biologické bavlny, bělené bez chlóru. U tamponu Organyc je biologická bavlna použita uvnitř i vně. Hygienické tampony Organyc pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže.

KOTEX Tampony Super 32ks
71,00

KOTEX Tampony Super 32ks

KOTEX Tampony Super zajišťují jedinečnou ochranu díky speciálně tvarovaným vláknům z viskózy, dále poskytují maximální svobodu pohybu, pohodlí a spolehlivost při použití. Balení jednotlivých tamponů obsahuje unikátní Twist and Open systém, který je určený pro snadné použití. Používání tamponů je bezpečné po celou dobu menstruace. Díky jejich úzkému tvaru, zaoblené špičce a jemnému povrchu se snadno zavádějí. Tampony velikosti Super jsou vhodné pro silné krvácení. Balení obsahuje 32 ks.

Organyc Odličovací tampony 70ks
59,00

Organyc Odličovací tampony 70ks

Organyc Odličovací tampony 70ks - Vhodné k odlíčení obličeje i dekoltu. Důkladně čistí a odstraňují nečistoty. Pevný tvar tamponku zabraňuje pouštění chloupků. Tamponky jsou klinicky a dermatologicky testované. 100% biobavlna.

KOTEX Tampony Super 16ks
37,81

KOTEX Tampony Super 16ks

KOTEX Tampony Super 16ks Poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.

KOTEX Tampony Super 16ks
40,00

KOTEX Tampony Super 16ks

KOTEX Tampony Super zajišťují jedinečnou ochranu díky speciálně tvarovaným vláknům z viskózy, dále poskytují maximální svobodu pohybu, pohodlí a spolehlivost při použití. Balení jednotlivých tamponů obsahuje unikátní Twist and Open systém, který je určený pro snadné použití. Používání tamponů je bezpečné po celou dobu menstruace. Díky jejich úzkému tvaru, zaoblené špičce a jemnému povrchu se snadno zavádějí. Tampony velikosti Super jsou vhodné pro silné krvácení. Balení obsahuje 16 ks.