To zvuk

Buddy Toys Podložka se zvuky
399,00

Buddy Toys Podložka se zvuky

Hrací zvuková podložka je multifunkčním koberečkem s motivy rušného města. Součástí je posunovací autíčko. Jednotlivé obrázky spouštějí různé zábavné a zvukové efekty.

Toy story 4 Buzz se světly a zvuky
899,00

Toy story 4 Buzz se světly a zvuky

Užij si spoustu zábavy s touto postavičkou Buzze Rakeťáka. Vydejte se společně na cestu za dobrodružstvím. Stiskni jeho nohy a sleduj, jak se roztáhnou jeho křídla. Jsi připraven vzlétnout? Světla, zvuky a akční prvky dodají tvým příběhům ještě více šťávy!

Buddy Toys 3020 Knížka se zvuky
359,00

Buddy Toys 3020 Knížka se zvuky

Učte a smějte se společně s vaším dítětem a touto interaktivní knížkou. Knížka v pestrobarevných barvách vydává různé poutavé zvuky a melodie. Má různé funkce podporující rozvoj motorických dovedností. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

DOLU Dětská toaleta se zvukem
439,00

DOLU Dětská toaleta se zvukem

Vzdělávací nočník – toaleta je určena pro zábavnou výuku dětí. Je stabilní, přizpůsobena věku dítěte, ale zároveň je věrnou kopií velké toalety. Vnitřní část-mísa je odnímatelná a omyvatelná. Vlastnosti: Na boční straně toalety je držák na toaletní papír (papír není součástí balení). Na horní části toalety je splachovadlo, které vydává stejný zvuk jako při spláchnutí. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu.

Pilsan Toys Houpací kůň se zvukem
999,00

Pilsan Toys Houpací kůň se zvukem

Houpací koník se zvukem je skvělá hračka pro malé děti. V první fázi se na koníkovi mohou houpat a seznamovat se s rovnováhou. Později lze koníka odpojit z houpadla a díky kolečkům využívat jako odrážedlo.

BUDDY TOYS 6610 Podložka se zvuky
425,00

BUDDY TOYS 6610 Podložka se zvuky

Hrací podložka s motivy rušného města se zábavnými zvuky a posunovacím autíčkem. Charakteristika: Jednotlivé obrázky spouštějí různé zábavné zvukové efekty Rozměry: 110 × 50 cm Vhodné pro děti od 18 měsíců

Pilsan Toys Houpací kůň se zvukem
1 049,00

Pilsan Toys Houpací kůň se zvukem

Pilsan Toys Houpací kůň se zvukem Bílý koníček s černou hřívou osedlaný červeným sedélkem čeká na malé jezdce, kteří na něho s chutí nasednou a rozhoupají ho na jeho zelené podsadě. Mohou se přidržovat za plastová madélka. Pokud budou chtít děti na koníčkovi jezdit jako na odrážedle, stačí odmontovat tuto zelenou houpací podsadu. Koník umí vydávat zvuk. Přednosti: trénuje u dětí rovnováhu vede děti k aktivnímu pohybu Kupte dětem houpaího koníka značky Pilsan Toys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Nosnost: max. 50 kg Rozměry: 37 x 77 x 51 cm

Alltoys Toustovač se zvukem a světlem
199,00

Alltoys Toustovač se zvukem a světlem

Toustovač se zvukem a světlem   Toustovač se světlem a zvukem. Produkt přinese dětem spoustu zábavy při hraní. Moderní a barevný design. Vhodné do jakýchkoliv dětských kuchyněk. Napájení na baterie, nejsou součástí. - Materiál: Plast - Rozměry: 15 x 5,5 x 7,5 cm - Vhodné pro děti od 3 let - Napájení na baterie, nejsou součástí

Podobná témata