Velikost xl bílé

Batman Icons bílé tričko pánské velikost XL
449,00

Batman Icons bílé tričko pánské velikost XL

Že je Batman klasika asi nemusíme říkat, ale že se poprvé Batman v komiksu objevil už v roce 1939 za zmínku stojí. Od té doby se změnilo hodně a s ním i logo Batmana. Vybrali jsme pro Vás na tričko loga, která se nejvíce líbí nám. Souhlasíte? 100% bavlněné tričko ocení opravdoví fanoušci Batmana i milovníci komiksu.  Tričko Batman je z oficiální kolekce Batman.  K tričku oficiální nálepka Batman zdarma. 

MANVIEW bílé síťované boxerky Perfection Velikost  XL
413,00

MANVIEW bílé síťované boxerky Perfection Velikost XL

Luxusní pánské síťované boxery ManviewBílé síťované boxerky od značky MANVIEW dostanou Váš protějšek, i kdybyste nechtěli. Boxerky jsou z velmi průhledné, síťované látky, která odhaluje defacto vše, jak přirození, tak zadek. Vzadu jsou boxerky se švem, na nohavičce příjemná guma, která obepíná stejna.

PINK HERO bílé boxerky Hypnotic Velikost  XL
440,00

PINK HERO bílé boxerky Hypnotic Velikost XL

Bílé bavlněné boxerky Pink HeroBílé boxerky Pink Hero z kolekce Hypnotic mají v pase černou designovou gumu s logem výrobce, vpředu mají mírný váček. Vzadu na zadku nemají šev. Spodní prádlo PINK HERO dodáváme vždy o velikost větší, neboť zboží neodpovídá evropskému číslování.

XUBA pánské bílé boxerky Stars Velikost  XL
522,00

XUBA pánské bílé boxerky Stars Velikost XL

Luxusní pánské bílé boxerky Stars XUBAJedinečné pánské bílé boxeky pro muže, které jsou ze super bavlny. Vpředu a po stranách mají zajímavé lemování váčku a nohaviček. Mají krátkou nohavičku a v pase je pruhovaná modrá guma s nápisem XUBA. Doporučujume jak na klasické každodenní nošení, tak na sport či po džíny.

Batman Face bílé tričko pánské velikost XL
399,00

Batman Face bílé tričko pánské velikost XL

Nádherné a jedinečné triko s obličejem Batmana složeného z malých netopýrů. Oficiální kousek k filmu Batman Dark Knight Rises! Triko ze 100% bavlny je potištěno kvalitní metodou sítotisku pro delší životnost.  Tričko Batman je z oficiální kolekce Batman.  K tričku oficiální nálepka Batman zdarma. 

The Simpsons Úterý bílé tričko pánské velikost XL
449,00

The Simpsons Úterý bílé tričko pánské velikost XL

Úterý rozhodně Homer Simpson nemá rád, vždy ještě zbývá středa a čtvrtek a pátek do víkendu! K DISPOZICI TAKÉ CELÝ HOMER SIMPSONS SET  Tričko s Homerem Simpsonem je z oficiální kolekce The Simpsons.  K tričku oficiální nálepka The Simpsons zdarma.     

Star Wars R2-D2 Bílé tričko pánské velikost XL
499,00

Star Wars R2-D2 Bílé tričko pánské velikost XL

Kdo by neznal modro bílého robota R2-D2 z Hvězdných válek. Robota R2-D2 v černobílé podobě naleznete na našem bavlvněném tričku. Droid R2D2 ze StarWars je natištěn na pánské bílém tričku ze 100% bavlny. U každého trička neleznete StarWars visačku a cedulku.  Oficiální kolekce triček StarWars.  K tričku oficiální nálepka Star Wars  zdarma.   

PINK HERO bílé pánské boxerky Printed Pure Velikost  XL
357,00

PINK HERO bílé pánské boxerky Printed Pure Velikost XL

Pánské bílé boxerky Pink HeroZnačka Pink Hero nabízí bílé boxerky, které jsou zajímavé díky své jednoduchosti, čistému designu a zajímavému potisku. Vpředu mají malý váček. Jsou perfekní na každodenní nošení do práce, na sport i pro domácí nošení. Spodní prádlo PINK HERO dodáváme vždy o velikost větší, neboť zboží neodpovídá evropskému číslování.

BRAVE PERSON bílé luxusní jockstrapy Strip Velikost  XL
409,00

BRAVE PERSON bílé luxusní jockstrapy Strip Velikost XL

Bílé luxusní jocksy Brave PersonJedinečné pánské luxusní bílé jocksy, které mají nízký sed. V pase mají tenkou gumu, která je i na zadku jako dva pásky/strapy - tyto pásky jsou velmi tenké. Tyto slipy jsou určené zejména na sport, do posilovny, na TRX, na cross-fit, na kolo, na plavání, na spaní či volnočasové aktivity.