Velký šedá

Taburet velký šedá F1262
1 950,00

Taburet velký šedá F1262

Čalouněný taburet je vhodným doplňkem k sedací soupravě F1262. Potah taburetu je celý prošitý kontrastní nití. Taburet má chromované nohy, jeho rozměry jsou výška 41 cm, šíře 80 cm a hloubka 57 cm.

Falco Taburet Zara velký šedá
1 950,00

Falco Taburet Zara velký šedá

Provedení: Čalouněný taburet je vhodným doplňkem k sedací soupravě Zara. Potah taburetu v látce Inari 94/šedá je celý prošitý kontrastní nití. Tento taburet má chromované nohy a jeho rozměry jsou výška 41 cm, šíře 80 cm a hloubka 57 cm.

Sedací vak – Pouf blue velký
3 843,00

Sedací vak – Pouf blue velký

Sedací vaky od českého výrobce Wegett se od konkurentů odlišují několika hlavními rozdíly – Jsou vyrobeny ručně a nemusíte se tak bát, že by se k vám dostal nějaký „zmetek“, u výroby všech vaků je kladen důraz na kvalitní provedení a detail. Vrchní materiál je ze 100% voděodolné tkaniny, čímž se vakům dostává dalších dvou velkých výhod – jsou nepromokavé a můžete je tedy bez starostí umístit i na zahradu nebo dokonce k bazénu a nemusíte mít obavy, že se častým kontaktem s vodou poškodí, a zároveň jsou pytle velmi snadno omyvatelné – stačí přetřít vlhkou houbičkou, poté osušit hadrem a nechat…

Velký trendy batoh New Rebels Marco - šedá
1 190,00

Velký trendy batoh New Rebels Marco - šedá

Trendy batoh holandské značky New Rebels. Hit sezóny 2017! Představujeme Vám trendy batoh holandské značky New Rebels, která je vyhlášená díky velmi kvalitnímu zpracování a používáním kvalitních materiálů. Hlavní kapsa se uzavírá za pomoci zipu. Uvnitř této kapsy najdete polstrovanou kapsu na notebook nebo tablet (max. velikost 28x35 cm). Další kapsu uzavíratelnou zipem najdete na přední straně batohu. Zadní strana batohu je vyztužená a vyztužené jsou i popruhy přes rameno. Neváhejte a pořiďte si hit této sezóny!

Podobná témata