Velkými

Křížovky s velkými písmeny
99,00

Křížovky s velkými písmeny

120 křížovek s většími písmeny jsou ideální pro všechny, kterým už zrak neslouží jako dřív. Luštěte a užijte si chvíle pohody. Velký formát a větší písmo ulehčí nejen čtení, ale také luštění.

Počítání s velkými čísly
26,00

Počítání s velkými čísly

Naleznete zde zábavné procvičování početních výkonů v oboru do deseti tisíc. Počítání propojuje s učivem prvouky o lese a motivační hrou. Obsahuje také převody základních jednotek délky, hmotnosti a objemu kapalin.

Křížovky s velkými písmeny
99,00

Křížovky s velkými písmeny

Luštění klasických švédských křížovek se určitě řadí mezi nejoblíbenější zábavu u mnoha babiček a dědečků.  Křížovky jsou vyvedeny ve velkém formátu (A4!) a větší písmo usnadňuje čtení i luštění. Citáty, historie, kultura, zajímavosti, cestování a rekordy.

REER Kapsář s velkými kapsami
249,00

REER Kapsář s velkými kapsami

Praktický kapsář do auta s decentním designem poskytuje dostatek prostoru a chrání sedadlo auta před znečištěním. VLASTNOSTI: s jednoduchým, decentním designem dostatek prostoru na nutné dětské potřeby (lahvičky na pití, pastelky, knihy) ochrana sedadla před znečištěním dostatek kapes umožňuje mít na cestách vše po ruce připevnění k sedadlu pomocí suchého zipu a popruhů vyrobeno z vodě odolného materiálu – polyesteru Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu.

Křížovky s velkými písmeny Egypt
159,00

Křížovky s velkými písmeny Egypt

V severovýchodním cípu Afriky na okraji jedné z nejnehostinnějších částí světa, Sahary, leží Egypt - jedna z nejvýznamnějších civilizací starověkého světa. Znáte egyptské bohy a faraony? Víte, kdo postavil první pyramidu či kdo se zasloužil o největší rozvoj tohoto území? Kniha se 160 švédskými křížovkami vám v tajenkách odhalí nejednu takovou zajímavost. Správnost svého luštění si můžete ověřit v připojeném seznamu řešení. Legendy křížovek jsou psané velkými písmeny, což zaručuje velký komfort při luštění.

Nejkrásnější pohádky s velkými písmeny
226,00

Nejkrásnější pohádky s velkými písmeny

V této knize najdete ty nejkrásnější a nejkouzelnější pohádky. Jsou to věčné příběhy, jež čítávají babička s děděčkem svým vnoučatům u kamen nebo rodiče před spaním, kdy se skutečný svět vytrácí a děti vplouvají do říše fantazie.