Zarážka do dveří

Zarážka do dveří lama
265,00

Zarážka do dveří lama

Udržet dveře na místě, na kterém je potřebujete je někdy pěkný oříšek. S veselou zarážkou do dveří, která vypadá jako typická jihoamerická lama budete mít o starost méně. Díky své váze zastaví dveře přesně tam, kde chcete a zabrání tak nadměrnému bouchání a naražení. Může být i pěknou připomínkou vašich toulavých bot po exotických zemích a dodá atmosféru každé místnosti. Zarážka do dveří lama je skvělý dárek do domácnosti, který mě kromě svého praktického použití i estetickou funkci. Vyrobena ze 100% polyesteru plněná pískem Hmotnost: 1,5 kg Rozměry: 19 x 26 x 12 cm Různé barvy -…

Zarážka do dveří Cale
309,00

Zarážka do dveří Cale

Doplňky značky Antic Line jsou takovým závanem starých časů. Skrývá se v nich patina, která dává dekoracím pocit, jakoby už zažily mnoho a mnoho příběhů předešlých let. Jaký příběh do nich vtisknete vy? - Materiál: textilie - Rozměry: 20 x 17 x 11 cm

Zarážka do dveří Stilus
311,00

Zarážka do dveří Stilus

Přemýšlíte jak ochránit vaši zeď i dveře, před poškozením? Nenápadný funkční i designový doplněk ve tvaru tužky s gumou je jistě vhodnější variantou než klasická černá guma.

Zarážka do dveří Wenko Herkules
189,00

Zarážka do dveří Wenko Herkules

Zarážka do dveří, která krásně vypadá a navíc má vtip? Rozhodně tato od značky Wenko s trefným jménem Hercules. Jistě pobaví nejen vás, ale hlavně vaše hosty. O značce: S doplňky od Wenko budete mít pocit, že velkou část práce odvedou za vás. Značka totiž dobře ví, že základem snadného úklidu jsou praktičtí pomocníci.

Zarážka do dveří Antic Line Manufacture
1 119,00

Zarážka do dveří Antic Line Manufacture

Přirozená patina a nádech starých časů, to je poznávací znamení dekorací Antic Line. Díky tomu vypadají, že v sobě skrývají stovky příběhů, které jen čekají, až vyplují na povrch. A jaký příběh do nich vtisknete vy?

Sifcon Zarážka do dveří "Budha", 15x17cm
399,00

Sifcon Zarážka do dveří "Budha", 15x17cm

Zarážka do dveří „Budha“, 15×17cm v elegantní šedé barvě. Zarážka do dveří v podobě Budhy od značky SIFCON bude plnit svůj účel a zároveň se stane skvělým doplňkem vašeho prahu. Váš práh se rázem stane mnohem zajímavějším, než byl dosud.

Podobná témata