Zvyšuje koncentraci

Marimex 11301307 Aquamar Shock 2,7 kg
799,00

Marimex 11301307 Aquamar Shock 2,7 kg

Krátkodobě a rychle zvyšuje koncentraci chloru, který ničí většinu druhů řas, které jsou do bazénu neustále přenášeny prostřednictvím prachu, větru a deště. Účinkuje též na bakterie a viry.

KIWU WUKI DAA + Zinek cps.120
426,00

KIWU WUKI DAA + Zinek cps.120

DAA je přirozený modulátor syntézy endogenního testosteronu a luteinizačního hormonu. DAA působí v několika úrovních současně, optimalizuje hormonální rovnováhu u mužů, zvyšuje hladinu testosteronu až o 40% a pomáhá zvýšit libido. Má příznivý vliv na kvalitu spermií, především na jejich koncentraci a motilitu. Podle vědeckých studií může dlouhodobé užívání (min 90 dní) zvýšit koncentraci spermií v ejakulátu až o 70%. Vědeckou studii si můžete přečíst na tomto odkazu: www.scirp.org

Canvit Linseed oil 250ml
184,00

Canvit Linseed oil 250ml

Lněný olej má pozitivní vliv na mozek a srdce, stimuluje imunitní systém, zmirňuje nervozitu a stres a zvyšuje koncentraci zvířete. Dále má blahodárné účinky na stav kůže a srsti psů. Působí proti línání, matné srsti

MERIDOL zubní pasta Paradont Expert 75ml
155,00

MERIDOL zubní pasta Paradont Expert 75ml

Zubní pasta meridol® PARODONT EXPERT zvyšuje odolnost dásní proti parodontitidě. Její klinicky ověřené složení obsahuje vyšší* koncentraci antibakteriálních složek, která poskytuje nepřímý protizánětlivý účinek na podporu přirozeného hojení dásní.   

Pleťové sérum pro muže Cycle Extreme 30 ml
1 419,00

Pleťové sérum pro muže Cycle Extreme 30 ml

Pleťové sérum proti stárnutí pro snížení vrásek BIO, 66-30. Toto sérum proti stárnutí obsahuje mimořádnou koncentraci nízkomolekulárního hyaluronátu sodného. Aplikované ráno nebo večer, hluboce revitalizuje pokožku a poskytuje optimální výsledky, což jí pomáhá v boji s vráskami.Benefiční účinky:-boj proti vráskám;-Oživuje;-zklidňuje;-dává pevnost;-obnovuje a čistí bez vysušení vlasů a zvyšuje jejich odolnost proti popraskání;-snížení lesku.

Nefdesanté Ženšen 200 mg orální tobolky 60
167,00

Nefdesanté Ženšen 200 mg orální tobolky 60

Nefdesanté Ženšen je doplněk stravy. Ženšen je legendární rostlina východní medicíny. Celkově povzbuzuje organizmus, přispívá k duševní i tělesné výkonnosti, umocňuje koncentraci a mozkovou aktivitu. Pozitivně působí na pohlavní aktivitu, zvyšuje chuť k jídlu, podporuje trávení a střevní peristaltiku. Blahodárně působí na centrální nervový systém, napomáhá zvládání stresu, únavy a zlepšuje celkovou náladu.    

Podobná témata